Boracol 10-2Bd 10L
2007
134,34 € ka KM

111,95 € va KM
? Eesti käibemaks 20% Estonia.
Boracol 10-2Bd 10L .

Boracol 10-2Bd 10L

Sügavimbuv fungitsiid hallituste, puidusine, vetikate ja samblike hävitamiseks ja ennetamiseks puitmaterjalis.

Kasutuskohad:
 siseruumid, palkmajad, jahitekid, terassid, katused, aiamööbel.

Kasutajarühmad:
 tavatarbijale ja kutsealaseks kasutamiseks. 
Toode on müügil ka hästivarustatud ehituspoodides vt siit >>>

TÄHTIS:
 materjal peab võimaldama Boracoli sisseimbumist. Kui materjal ei võimalda vahendi imendumist, siis kasuta SAMBLA- SEPTIKUT.

Toimeained:
 dinaatriumtetraboraat 2,38%, didetsüüldimetüülammoniumkloriid 2,5%, boorhape 2,50%.

KASUTAMINE
Vahend (vedelik) kasutatakse lahjendamata. Boracoli temperatuur peaks olema üle +15 kraadi, õhutemperatuur soovitavalt üle +5 kraadi. Võib kasutada ka madalamal õhutemperatuuril, kui pind ei ole jäätunud. Optimaalne absoluutne puiduniiskus kasutusmugavuse seisukohalt on 15-28%, kui Boracoli võib kasutada igasuguse puiduniiskuse juures. Kui puit on kuiv (alla 10%), on soovitav see enne veega niisutada. Kui puidu niiskus on suur, et puidu pinnale tekivad veetilgad, siis võtab imendumine rohkem aega ja töötluskordade vahe venib pikemaks. Imendumise kiirus sõltub vдga paljudest asjaoludest nagu tдpne niiskusprotsent, kas puidu niiskus on kiudude küllastuspiirist (30%) suurem või väiksem, puiduliigist, jne. Boracol 10-2Bd on lõhnatu ja töödeldud pind ei muuda värvi.

NB!
 Puidupoorid peavad olema avatud (värvimata puit, vastasel juhul tuleb värv eemaldada). Enne Boracoliga töötlemist tuleb pinnad mehhaaniliselt puhastada. Boracol kantakse pinnale kas pintsli või rulliga 2 osas. Kahe töötluskorra vahe peab olema vähemalt 24 tundi. Töödeldud pinnad võib kasutada 5 päeva möödumist.

KULU:

Hävitav töötlemine

Ennetav töötlemine:

Vetikad jahallitus

3 m2/ liiter

6 m2/ liiter

Puidumädanikud ja majavamm

Kasuta Boracol Special

Putukakahjustus

Kasuta Aidol Anti Insekt

Paaditekid

Küllastumiseni, ca 5 m2/ liiter

Saematerjal tuleb töödelda igast küljest. Vajaliku Boracoli koguse jaoks arvutada prussi pindala (m2)= 4 külje laius* pikkus. Nt. 4m prussi 50x 150 pindala= 0,05m+ 0,05m+ 0,15m* 4m= 1,56m.

Jahitekkide, aiamööbli, terasside kaitsmine.
Pind peab olema puhas ja ilma pinnatöötluseta. Kui puit on õlitatud pikka aega tagasi, kuid puidu pinnale veetilgad enam ei moodustu ja puit niiskusb, siis saab seda töödelda Boracoliga. Pese laevatekk rasvase (nt. kookose) seebiga ja loputa korralikult mageda veega. Töötle tekk Boracoliga kuni küllastumiseni (kasuta pintslit või rulli ja kummikindaid). Boracoli saab kasutada isegi siis, kui puit on niiske. Väldi kontaksti alumiiniumiga. On tähtis, et töötlemine toimuks kuival ajal, siis on kindel, et Boracol imendub puitu. 24 tundi on piisav aeg imendumiseks. Siis võib laevateki kergelt üle loputada, samas võib selle töö jätta vihma teha. Laevatekik püsib ilusa ja puhas 1 aasta, aiamööbel kuni 3 aastat sõltuvalt materjalist ja ilmastikust. Seejärel tuleb töötlust korrata. Jahiteki jooksvaks hoolduseks pesta seebi ja harjaga. Tiigipuust jahitekke ei ole vaja õlitada.

Toote ohutuskaart asub siin.
Brand:
Boracol
kaal:
12
Toote tingimused:
Uus
Kliendi tagasiside
Ühtegi retsensiooni ei ole veel esitatud – ole esimene! (kirjuta ülevaade)
Toode on lisatud ostukorvi
x

-------- või --------